Кандидатура за Хелпер

Discussion in 'APPLICATIONS / КАНДИДАТУРИ' started by LuckeraBG, Sep 9, 2017.

1. #1 LuckeraBG, Sep 9, 2017
    Last edited: Sep 9, 2017
    Името ви : Георги
    Ника ви в сървъра : LuckeraBG
    Къде живеете : Русе
    Години : 13
    Какъв е вашият ранк в сървъра : Дефаулт/Усер
    Вашият skype :luckera53

*Въпроси с дълъг отговор*

Имали ли сте опит като член от екипа някъде и къде и защо вече не сте ? Имаше мн.сървъри който не съществуват,но имам дълъг опит в който съм се доказал и хората са ме одобрявали и съм имал шансове многократно :)

Защо да изберем вас пред другите играчи, които са се кандидатирали ? Вие решавате да ли да ме изберете аз разбирам от муте,банове,варнове и от проверяване г/д разбирам не съм най-големия професионалист признавам си,няма защо да лъжа :)

От колко време играеш в BUDDERPVP и колко време на ден ще отделяш в сървъра ако станеш HELPER ?Хм играя от 1 месец

Разкажи ни за своите интереси, хобита ? Мойте интересни хобита са да играя майнкрафт да излизам с приятели,да играя футбол и т.н :)

Разкажи ни твой любим момент или случка в сървъра ? Когато за първи път влязох и вотнах :p
    П.С Вече започвам пак да играя майнкрафт преди бях спрял и не играех в сървъра,надявам се да ми дадете шанс да се докажа!Няма да съжалявате

2. Мисля, че годините са ти малко за този пост, да не говорим за кандидатурата ти , която е безразборно малка. ПРОТИВ

3. Нямаш дадените годиниу и ти е твърде кратка кандидатурата... ПРОТИВ

Share This Page