Кандидатура за Helper

Discussion in 'APPLICATIONS / КАНДИДАТУРИ' started by ivailo, Sep 10, 2017.

1. Името ви : Ивайло николчов
    Ника ви в сървъра : IVENKnightBG
    Къде живеете : Костенец,България
    Години : 16 (2001)
    Какъв е вашият ранк в сървъра : Squid
    Вашият skype : Ivo.nikolchov

Отговори към Светата Инквизиция (Надявам се си падате по забавни олигофрени :D)

1.Имали ли сте опит като член от екипа някъде и къде и защо вече не сте ?
    Бил съм част от няколко сървъра които не можаха да останат дълго време пуснати поради нисък брой играчи но ето няколко : NatureCraft,BulgarianCraft,AppleCraft,SkullCraft и други които не мисля че има смисъл да изреждам

2.Защо да изберем вас пред другите играчи, които са се кандидатирали ?
    Защото имам опита който е нужен за да се квалифицираш като Helper,Moderator и дори Admin както и познанията за правата си и правата на играчите и не толерирам никакъв вид нарушение на правилата на сървъра

3.От колко време играеш в BUDDERPVP и колко време на ден ще отделяш в сървъра ако станеш HELPER ?
    Играя в сървъра от самото начало но просто под различен никнейм но както и да е мисля да отделям поне по 2 до 4 часа на ден не понеже не ми се играе ами трябва да ходя на работа

4.Разкажи ни за своите интереси, хобита ?
    Интересите ми са доста често срещани - Аниме,волейбол,гейминг,момичета :D
    Хобитата ми са гейминг,рисуване и волейбол (Каква изненада :D)

5.Разкажи ни твой любим момент или случка в сървъра !

Играех с мой приятел и решихме да намерим база за рейд започнахме да търсим и 2-мата имахме си стратегия аз копая под земята за не клеймнати бази а той строи във въздухът за скай бази и аз открих огромна не клеймната база във която имаше към 30 спаунера на зомбита скелети блейзове крави кокошки и т.н. имаше уникално много честове пълни с фулки и злато за легове взехме всичко напълнихме си базата с предмети и след 1 седмица ни рейднаха с портал ... :D Това ми е любимият момент в BudderPvP

Благодаря за вниманието и се надявам заедно да можем да се забавляваме,банваме хакери,мютваме спамери... :D

Attached Files:

Share This Page